Witam,
nazywam się Grzegorz Czubaj i chciałbym przywitać wszystkich internautów - i tych, którzy trafili na moją stronę przez przypadek, błądząc po bezdrożach Internetu:) - i tych, którzy szukali strony przedstawiającej stare pocztówki jednego z najpiękniejszych karpackich uzdrowisk.

Widokówki z Rymanowa Zdroju zacząłem zbierać w kwietniu 2003 r. W 2006 r. zrodziła się myśl, aby zaprezentować ciągle rozrastającą się kolekcję szerszemu gronu osób, i tak zbudowałem prostą galerię zdrojowych pocztówek, którą z czasem przerodziła się w tą oto stronę.
Serdeczne podziękowania dla Ani Domaradzkiej za projekt niniejszej strony i opiekę artystyczną:).
Prace nad stroną trwają cały czas - powoli, ale trwają.

Aktualnie na stronie znajduje się 150 pocztówek z Rymanowa Zdroju i w miarę swoich skromnych możliwości finansowych postaram się uzupełniać swoją kolekcję.

Prezentowane skany pocztówek nie były retuszowane, ani w żaden sposób "obrabiane". Rozmiar poszczególnych skanów waha się od 40 kB do 90 kB, tak więc proszę o cierpliwość przy wczytywaniu się poszczególnych obrazków.
Opisy jak i tytuły poszczególnych widokówek zapisane są w oryginalnej pisowni, jaka widnieje na danej kartce.

Najstarsza pocztówka jaką posiadam w swoim zbiorze jest z datownikiem z 27 sierpnia 1901 r.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia Galerii pocztówek.

Wszystkie prezentowane pocztówki pochodzą z mojej kolekcji i bez mojej zgody nie mogą być dalej rozpowszechniane i kopiowane.

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2010 r. Copyright © 2006-2010 Grzegorz Czubaj.